Чим мені запам’ятається липень

До кінця року залишилося 46 днів, і я вирішила вас розсмішити своїми спогадами про липень :) Вже починаю задумуватися над тим, щоб встигнути позакривати усі справи 2017, і у цей мій список звісно потрапляє перенесення з чернеток, нотаток та фоторедагувальних програм усіх незавершених постів, які я заборгувала.

Побажайте мені удачі!

IMG_9034_res

~ Відкриття липня ~

Anne Street Studio Instagram

Американська фотографиня Jamie Beck зачарувала мене ще своїми магічними живими фотографіями (вони мають назву сінемаграфів), які вона як жанр створила разом з своїм чоловіком. Працюючи переважно в фешн індустрії, їхні сінемаграфи набули великої популярності серед дизайнерів. Але творча Джеймі на цьому не зупинилася. Минулого вересня ця жінка піддалася імпульсу і здійснила свою мрію — покинула Нью Йорк задля року у Провансі. Мою увагу привернув її інстаграм, який нагадує колекцію ренесансних натюрмортів та чуттєвих картин, у головній ролі яких часто виступає вона сама. Її життя у Франції можна спостерігати за тегом #my_so_called_french_life.Photographer Jamie Beck's home in Provence, in the South of FranceДжеймі творить щодня, у інстаграмних сторіз покроково показує весь процес побудови композицій, налаштування фотоапарата та обробки фотографій. Часом задля одного вдалого кадру їй потрібно чи не пів дня, але її винахідливість у процесі завжди мене дивує.  Проте, для мене найціннішим є інше — те, як вона дуже детально показує своє прованське провінційне життя. Похід на місцевий ринок за фруктами, приготування їжі, відео тури по неймовірних сільських chateau, де вона проводить зйомки, — все це як кадри з фільму, які дуже добре передають атмосферу.

20688694_270117870059961_3973708075881201664_n

~ Враження місяця ~

Концерт Foo Fighters

У липні завершувалася наша відпустка. Після Італії ми вирушили у Польщу, в Гданськ, на чотириденний музичний фестиваль Open’er. Ми чули Майкла Ківануку, який зачепив до глибини душі, підспівували у дощ милому Джорджу Езрі, слухали на терасі під вітриська космічних Radiohead, пропустили через втому The Weeknd і Moderat, нарешті почули вживу The xx та трішки розчарувалися у емоційній підлітковій Lorde. Але найбільше вразив виступ улюбленого гурта Н., через який ми і поїхали на фест — Foo Fighters. Ми стрибали і горланили разом з Дейвом, Н. почув усі пісні, які чекав, нас ледь не роздусили люди у фан зоні під сценою і нам навіть довелося бігти коридором виходу, які вів до самої сцени. Цей здавалося б провальний стидний момент став незабутніми 15-ма секундами, коли ми розз’явивши роти бігли просто на групу, ніби вони грали лише для нас.festІ, оскільки я пишу цей пост з величезним запізненням, можу одразу повідомити, що вже вийшов новий альбом Foo Fighters ‘Concrete & Gold’, і як тільки ви послухаєте сингл “The Sky Is a Neighborhood”, вже ніяк не зможете викинути його з голови.

Processed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a7 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 preset~ Книга місяця ~  

Книга “Пиши, сокращай” сміло отримує від мене премію як книга, що вразила найбільше у році. Вона надихає не лише краще висловлювати свою думку і писати, але й краще працювати та жити. Дуже рекомендую.

Для себе робила конспект у гугл доці, який планую перечитувати. Хто немає часу на прочитання книжки — you’re welcome.

DSC04908 DSC04958

~ Нове ~

Липень також став місяцем зміни роботи, коли я відважилася поміняти кольоровий затишний офіс на Шептицьких на сучасний новесенький лофт на В.Великого, при вході до якого у той час якраз цвіла пахуча лаванда.

Untitled-2

~ Подарунок місяця ~

Мені дуже пощастило познайомитися з неймовірними крутими та креативними людьми на моєму попередньому місці роботи. Незважаючи на те, що моя вся команда була у Києві, а я у Львові і бачилися ми дуже рідко, вони вміли вигадати і зробити одні з кращих подарунків, які я коли-небудь отримувала. Саме вони подарували мені Базовий курс фотографії від Lighthouse на моє день народження, який мені дуже сподобався і допоміг краще розбиратися з усіма налаштуваннями мого фотоапарату. А на прощання вони вислали мені записник від організації Upgrade yourself, яка допомагає у саморозвитку молоді, і якою я звичайно дуже захоплююся. Записник складається зі списків на різні теми, заповнивши які, краще починаєш розуміти себе, та що для тебе головне в житті. Після кожного списку є завдання, пов’язане з ним. Наприклад, у одному треба перелічити свої місця сили у місті. Завдання — відвідати три такі місця за тиждень, і уявити — а що, якщо перебувати у одному з таких місць частіше, а то й жити у ньому?DSC05084DSC05074DSC05063~ Подія ~

Моєму Н. у липні виповнилося 25. Ми святкували три дні, і всі три були незабутні. Але тут я хочу розповісти про подарунок, який ми підготували. Ми вирішили подарувати набір найнеобхідніших інструментів для дому, і разом з батьком Н. вирушили у Епіцентр, щоб зібрати такий набір самостійно у ящик.

Untitled-1

~ Розвага ~

Довго планували з Ірою, але таки втілили в життя музейний день у липні. Нам вдалося відвідати два музеї: Соломії Крушельницької та Королівські палати на пл. Ринок. Дуже захотілося стати музейним піарником-маркетологом, щоб змінити підхід до роботи працівників і осучаснити самі інституції. Зараз якими би крутими не були експонати, все припало пилом пост-совдепії, і мені дуже сумно з цього.

DSC05008

~ This & That from my Phone ~

Липневі зустрічі-святкування, коли тепло і затишно навіть пізно ввечері на пл. Ринок біля Діани. Я вже за ними сумую.

Processed with VSCO with e5 presetIMG_7534IMG_7628