Чим мені запам’ятається травень

Травень розпочався з приїзду моєї сестрички додому на тиждень, а закінчився сімейною поїздкою потягом у Івано-Франківськ на весілля. Це був неспішний місяць дощів і цвітіння бузку, зависання на ютубі, готування риби та фотографування більше на телефон, ніж на камеру.

DSC03870DSC03902

~ Зустріч ~

Галинка

Галюся гостювала у нас всього тиждень, вперше за цілий рік, але все одно було відчуття, що вона тут завжди. Я все більше розумію наскільки цінним є час, проведений з рідними, особливо, коли не так часто можна всіх зібрати докупи. Хочеться побільше затишних вечорів у “Вірменці”, походеньок на солодке в SHOco, сімейних настільних ігор, щирих розмов, дружнього сміху і обіймів, незмінно багато обіймів.

Processed with VSCO with e6 presetProcessed with VSCO with a6 preset

~ Враження ~

Пікнік у парку

Аж не віриться, що це було аж у травні! Ми вибралися великою дівчачою бандою у Парк Культури на пікнік, що став інстаграмним. Неподалік відбувався котрийсь з фестивалів вуличної їжі, до нас долинала музика з нього, на траві поруч було багато людей, бігали діти, всюди шум, гамір і сонце, все майже як у європейських парках.

DSC04193DSC04175 DSC04182DSC04204DSC04166DSC04221

~ Досягнення ~

Пройшла свою першу комп’ютерну гру ‘Syberia’

Одним з пунктів моїх 101 справ було пройти хоч якусь комп’ютерну гру до кінця. Вимоги при виборі гри були такі: не стрілялка, не перегони, а щоб був сюжет, та з завдання, які потрібно розв’язувати. Мій Нікіта підібрав для мене ідеальну гру — Syberia від Microïds 2002 року випуску.

За її сюжетом, американська юристка Кейт Вокер, їде у маленьке старе французьке містечко по роботі. Її завданням є владнати договір купівлі фабрики автоматонів — механічних роботів наділених штучним інтелектом. Коли вона добирається туди, дізнається, що власниця фабрики померла і це значно ускладнює її місію. Крок за кроком вона розплутує майже детективну історію та занурюється у містичний і загадковий світ чудернацьких наукових винаходів.

Як на 2002 рік, гра гарно намальована, дизайн містить елементи стімпанку та арт-нуво. Деякі локації мене вразили своєю незвичною красою. Сюжет цікавий, але без підказок від Н. я б ще довго її проходила.

Якщо ви, так само як я, ніколи не пробували грати в жодну таку гру і хочете дізнатися, що ж такого привабливого у світі комп’ютерних ігор, вмієте оцінювати гарні локації і готові поламати голову над розв’язуванням задачок у віртуальному світі — спробуйте Syberia, не пошкодуєте.

7-1385482505-l640-h480-c7-1384769875-l640-h480-c7-1385482518-l640-h480-c

~ Нове ~

YouTube канал — BadComedian

От ніколи не думала, що такого типу “нове” мене зацікавить і заполонить — YouTube канал російського кінокритика, відео якого збирають по 3-6 млн переглядів (вгадайте, хто мене підсадив).

Автор каналу BadComedian, Женя Баженов, знімає огляди на фільми, які на його думку, вийшли провальні — з великою кількістю ляпів, провисаючим сюжетом, нелогічними діалогами, невдалим монтажем, — переважно російські. Може здатися, що він великий ненависник нового російського кіно, але насправді це не так. Він щиро вболіває за те, щоб у його країні знімали якісні фільми і нерідко його огляди особливо тупих російських комедій закінчуються меланхолійними згадками хороших фільмів під сумну мелодію.

В середньому огляд фільму триває 30-40 хв і виглядає як послідовний виклад сюжету з коментарями, мемними вставками та іншими жартами. У нього вже виробилися персонажі, через які він розповідає про фільм — дівчинка-підліток, нанюханий сценарист, гопнік, кримінальний авторитет з 90х і т.д. Женя дуже талановитий і творчий, мені подобається, що він займається тим, що любить, створює якісний контент (!), і цим заробляє на життя. Він не робить рекламних оглядів, не дозволяє, щоб йому проплачували огляди хороших фільмів (у нього є й такі, але вони не смішні), а відкрито дає своїм глядачам посилання на кнопку DONATE, куди вони можуть перекидати йому гроші.

Рекомендую подивитися його огляди на фільми Притяжение та Викинг.

~ This & That from my Phone ~

І, наостанок, трохи кадрів з мого телефону. Нікіта малює по дорозі у Франківськ, новосілля у моєї колеги Марічки, спонтанні кавові посиденьки, десерти на День матері, і вечірній пейзаж Львова по дорозі на тролейбус додому.

Хороший травень :)

Processed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetUntitled-1Processed with VSCO with e4 presetIMG_7518