Чим мені запам’ятається березень

За двотижневим грипом та його наслідками зовсім закрутилася і заборгувала перед собою (і вами, хто мене читає) написати підсумки березня. Ну і байдуже, що вже і квітень добігає кінця, я все одно хочу залишити тут спогад про третій місяць року і те хороше, що у ньому трапилося.

DSC03564DSC03541

~ Враження місяця ~

Безперечно це концерт, на який я чекала декілька місяців — неймовірно талановитого та пристрасного Тома Оделла у Києві. Не очікувала від нього такої шаленої енергії, віддачі, розривного вокалу, який пробирає до найменших частинок тіла, емоційної гри кожної пісні на фортепіано. Під час концерту було враження, що повітря наелекризоване сумішшю задоволення, радості, любові — і це не просто слова. Я співала з Томом на весь голос, танцювала з усіх сил і зараз намагаюся придумати як ще раз потрапити на його концерт, щоб знову це все пережити.

odell1_resizedProcessed with VSCO with a6 preset

~ Книжка місяця ~

Позитивний момент двотижневого перебування вдома — вдалося прочитати Handmaid’s Tale. Дистопії – жанр, який має особливе місце у моєму серці. Якщо автору вдається переконати мене, що розвинений нею сюжет подій може трапитися за наших часів, тоді я повністю занурююся у історію і дуже співпереживаю героям. Так сталося і з The Handmaid’s Tale. Події розгортаються повільно, але цим авторка лише додає відчуття моторошності, і у якісь моменти мені було страшно читати від того, що я можу дізнатися наступного. Мене дуже захопила історія, місцями не можливо було відірватися.

Processed with VSCO with a6 presetУ кінці квітня вийде серіал по цьому роману і з нагоди цього був зроблений аудіозапис книги (і історія handmaid, і доповідь професора на конференції вкінці — по сюжету аудіозаписи), тому це ніби так історія і мала би сприйматися. У якості бонусу, авторка дописала декілька питань до професора і його відповіді, які нам мають дати ширший погляд на час, описаний handmaid. Тому я вже чекаю, як серіалу, так і відповідей.

~ Фільм місяця ~  

Фільм місяця не зовсім фільм, а міні-серіал, який захопив мене з першої ж серії своїми секретами — Big Little Lies (“Велика маленька брехня”) з Різ Візерспун та Ніколь Кідман у головних ролях. Я дуже зацінила режисерську роботу, тим, як візуально передається настрій головних героїв, їхні думки та спогади, а також неймовірно влучним та вдалим музичним супроводом. Цей серіал став першою детективною історією, де я практично усе розгадала і це принесло не розчарування, як я думала станеться у такому випадку, а навпаки, неймовірне задоволення, що I knew it all along!

biglittlelies

~ Досягнення ~

У березні я виправилася і значно частіше брала до рук фотоапарат. І навіть зробила перший крок до здійснення своєї маленької фото-мрії, про яку задумувалася ще до того як купила фотоапарат. Над нею треба ще багато працювати, не лінуватися, експериментувати і вчитися, але поки я рада, що принаймні вже нарешті розпочала.

DSC03324

~ Покупка місяця ~

Дуже давно хотіла придбати фетровий капелюх, але щось завжди мене зупиняло — то він попадався занадто крислатий, то колір вибивався від одягу, з яким я його могла носити, або я починала сумніватися, що I can pull that off. Але врешті це сталося — у київському магазині Всі.Свої знайшовся ідеальний по формі і у найрізноманітніших кольорах, серед яких мені допомогла підібрати найкращий моя Настя (за що їй велике спасибі!).

Photo in kapelukh coming soon.

~ Нове ~

Декілька місяців тому відкрила для себе у інстаграмі чудову сторінку — @museumsofukraine, яка з метою популяризації відвідин українських музеїв привідкриває завісу їхніх експозицій та експонатів. Звідти я і дізналася про Музей Ханенків у Києві, і не змогла упустити нагоду його відвідати.

Processed with VSCO with e4 presetНа фото Дон Кіхот мчить ошатною стелею однієї з кімнат музею.

~ Подія ~

Вже ось четвертий рік як 7 березня особлива дата у нашому з Н. календарі <3

DSC03342DSC03294