Martha My Dear

Я обіцяла тут показати фото з нашої з Мартої cross-фотосесії — коли ми блукали у Будинку Вчених та Палаці Потоцьких у спробах зловити кілька хороших портретних ракурсів. Дуже цікавий досвід, і я думаю ми неодмінно спробуємо ще.

Але оскільки просто показувати фото тут — нецікаво, тому я ще трохи розповім вам про Марту.

DSC03115

Марта — перша людина, з якою я познайомилася в університеті. У перерві між першими парами вона підійшла і сказала, що звідкілясь мене знає і що напевно у нас є спільні друзі. І відразу попросила мене з нею кудись піти на інший поверх. Вона була в університеті не вперше, тому краще орієнтувалася в приміщенні за мене. Пригадую як я розхвилювалася, що ми не встигнемо вчасно повернутися на пару і зайдемо в аудиторію, коли всі вже сидять і слухають лекцію. Але, як і багато разів по тому, мої переживання були дріб’язковими і даремними.

DSC03000DSC03052

Марта від того часу і до зараз для мене не дуже сильно змінилася. Вона все так же вміє радіти життю і розважатися, вигадувати завжди щось нове і мріяти.

А мій улюблений спогад з Мартою — це як ми якось влітку після 3-го курсу щось готували та пекли у мене на кухні. Паралельно по ТБ йшла якась частина Гаррі Поттера. Того спекотного літнього вечора, коли вікна були відчинені навстіж, а у кухні пахло чимось смачненьким, панувала особлива атмосфера затишку, яка у мене з того часу асоціюється з Мартою. Пізніше я зрозуміла, щó це — вміння оцінити і насолодитися маленькими прекрасними моментами життя. І також того вечора я навчилася від Марти мистецтва куховарити під фільм, який вже бачила, і викидати білі зародки з сирих яєць >_<

DSC03021DSC03033DSC03134DSC03165

Також Марта страшенно любить тварин і у неї часто серце крається через людську жорстокість до них. У неї завжди є домашні тварини. Лінивими вечорами вдома, ще з тої ери, коли ми зідзвонювалися по домашньому телефону, вона полюбляла читати чи дивитися якийсь фільм в ліжку бавлячись зі своїм котом Рижиком. І я чомусь завжди була впевнена, що там панує така ж атмосфера затишку, як тоді в мене на кухні.

А ще Марта (для мене) це Керрі Бредшоу, Покахонтас і Тінкер Бел <3

DSC03091DSC03090DSC03155