Summer moved on

DSC05173

Summer moved on

Як тільки у повітрі стало відчутно першу осінню прохолоду, яка так надихає на продуктивну пору року, а погода зробила різкий поворот на холод і сезонні проливні дощі, я нарешті наважилася попрощатися з літом. І хоч воно не було насичене карколомними пригодами і не залишило на згадку про себе бронзового відтінку на шкірі, я все ж збережу про нього декілька приємних сонячних спогадів.

DSC05164З серпнево-спекотного – я сумуватиму за видивлянням падаючих зірок у нічному небі з Н., за вихідними у «Шпакістані», за повільними вечорами на терасі The Room, за пішими прогулянками додому з роботи, за посиденьками в кав’ярнях з подругами, за довгими днями і легкими платтячками, і за всіма невтіленими літніми планами. Адже їм всім прийдеться почекати аж до наступного року.

DSC05010Одні з мешканців “Шпакістану”.DSC05005Прогулянка на “ветеринарці” з Л.DSC05245-2DSC05259DSC05302

Мальовничий захід сонця на стрімкій вулиці Шумського.DSC05167Осінь обіцяє принести довгоочікувану відпустку, вдосталь годин саморозвитку, читання, фотографування; зміни на краще; нові зацікавлення, хобі, рецепти, серіали, багато обіймів, тепла і затишку. На менше я не підписуюся! :)

DSC05451

 

4 Comments on “Summer moved on

  1. Тобі вийшло гарно зазняти Шумського, я все ходжу там, милуюся, але хорошого кадру не побачила ще для себе)

    • Дякую ^_^ Теж довший час просто милувалася, а коли була з камерою, пощастило з мальовничим заходом сонця :)

  2. Так душевно написано і навіть не сумно що осінь починається;)

    • оу, дякую, Мартуся :) повертайся уже, ми скучили)